trixr4kidzs
trixr4kidzs
01-12-2020
Mathematics
contestada
Please help me I’m failing!!!
Respuesta :
nails4life324
nails4life324
01-12-2020
-9 is the answer hope you pass
Answer Link
geminicrazy75
geminicrazy75
01-12-2020
-9 Is The Answer Hope This Helps
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 92+ )
Otras preguntas
Please help solve this
Elijah buys 5 pens and 4 pencils for $18.50. He may also buy 3 pens and 6 pencils for $16.50. How much does one pen cost?
Simplify. 10y(3x – 7z) 30xy – 70yz 103xy – 107yz 30xy – 7z 3x – 70yz
How many 5-a-side football teams can you make from 31 children ?
What are the oxidation numbers for Zn(OH)4 ^2-
Why did the United States ultimately reject the Peace Treaty and the League of Nations?
F(x) = 2x^2 4, find f(3) a. 22 b. 16 c. -0.5 d. 40
You order two tacos and a salad. The salad costs $2.50. You pay 8% sales tax and leave a $3 tip. You pay a total of $13.80. How much does one taco cost?
Cylinder has a height of 14 centimeters and its circle bases have a radius of 10 centimeters. find the surface area of the cylinder.
What name should be used for the ionic compound LiI?